ФОП Камінський Ю.Б.

м.Вінниця площа Героїв Чорнобиля 1, готель «Південний Буг» офіс 219

ІПН 2719204513

Поліпропіленові, поліетиленові мішки (мішки з поліпропілену, поліетилену). Вінниця, Україна Мішки поліпропіленові   Мішки паперові (з крафт - папери). Вінниця, Україна. Мішки паперові   Мішкозашивочні машинки (машинки для зашивання мішків). Вінниця, Україна. Мішкозашивальні машини   Мішкозашивочні нитки для мішків з мішковини, паперу, тканого поліпропілену. Вінниця, Україна. Мішкозашивальні нитки   Мішкозашивочні нитки для мішків з мішковини, паперу, тканого поліпропілену. Вінниця, Україна. Шпагати, канати з поліпропілену

Тенти захисні поліпропіленові (з поліпропіленової тканини)

 

Тенти захисні поліпропіленові виготовлені з поліпропіленової тканини ламінують з обох боків стійкою до ультрафіолету поліетиленовою плівкою.

Алюмінієві кільця на кожних 90 см дозволяють легко і швидко закріпити тент на об'єкті, використовуючи спеціальне кріплення або простий мотузок, шпагат.


Тенти захисні поліпропіленові (з поліпропіленової тканини). Вінниця, Україна. Тенти захисні поліпропіленові (з поліпропіленової тканини). Вінниця, Україна. Тенти захисні поліпропіленові (з поліпропіленової тканини). Вінниця, Україна.

За рахунок своїх властивостей (міцності, водостійкості, легкості в обігу) і низької ціни захисні поліпропіленові тенти широко використовуються в сільському господарстві для укриття великих площ, а також для укриття вантажів, що транспортуються, автомобілів, будівельних ділянок, для герметизації фонтанів і басейнів та ін.

Представлений асортимент тентів захисних поліпропіленових різних кольорів (темно-зелений, синій, чорний і маскувального забарвлення) і розмірів (2х3 м, 3х4 м, 3х5 м, 4х5 м, 4х6 м, 8х12 м, 10х12 м, 10х14 м).
 


 
Разработано в METASTUDIO © 2008 Упаковка. Вінниця, Україна.